Formda Kalmanıza Yardımcı Olan İçecek Tarifi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Formda Kalmanıza Yardımcı Olan İçecek Tarifi

  Kilo problemi her yaştan bireyin bir dönemde mutlaka karşılaştığı sorunlardandır. Kilo vermek sadece güzel bir görüntü için yapılıyor sanılsa da aslında vücuttaki fazla kilolardan kurtulmak yani zayıflamak sağlıklı bir yaşam için yapılması gereken ilk şeyler arasında yer alır. Fazla kiloları olan bireyler günlük hayatta bazı zorluklarla karşılaşırlar bunların başında çabuk yorulma, halsiz olma, yaz sıcaklarında fazla terleme gelir. Örneğin yaz aylarında fazla kilolu bireyler dışarı çıkmaktan çok rahatsız olurlar bunun sebebi ise havanın çok sıcak olması ve fazla kilolarından dolayı terlemeleridir.

  Aşırı kilo, obezite, kalp ve damar tıkanıklığı gibi birçok hastalığı da beraberinde getirir. Fazla kilolarımızdan kurtulmak için kimi zaman uzun saatler süren sporlar yaparız. Kimi zaman ise çok aç kalacağımız diyet programları uygularız. Bu ağır programlar bazen istediğimiz sonuçları vermeyebilir. Aslında diyet yapmak aç kalmak olarak algılandığı için bir süre aç kalarak kilo veren bireyler yemek yemeye başladıkları zaman verdikleri kiloları geri alırlar.

   

  Bu aşamada günlük hayatınızda kolaylıkla uygulayabileceğiniz yaşamınız boyunca alışkanlık edinebileceğiniz Formda kalmanıza yardımcı olan içecek tarifi denemek fazlasıyla faydalı ve sağlıklı olacaktır. Her zaman evinizde kolaylıkla bulabileceğiniz Limon ve Maydanozdan Hazırlayacağınız bu içecek düzenli kullanımda ciddi yağ yakımı sağlayacak ve sindirim sisteminizi düzene sokacaktır. Formda kalmanıza yardımcı olan içecek tarifi İçinde bulunan limon ve maydanozun insan sağlığı için hiçbir olumsuz yanı olmadığı için bütün bireyler rahatlıkla tüketebilir. Maydanoz hem cilt için hem de metabolizma için oldukça önemli bir besin kaynağıdır. Düzenli tüketilen Maydanoz cildimizin canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

   

  Malzemeler
  • Limon ( 1 Tane)
  • Su ( Yarım litre)
  • Maydanoz ( 100 gram)

   

  Yapılışı

  Büyük bir sürahi ya da su şişesinde hazırlayabileceğiniz bu karışım oldukça basittir. Sürahinize suyunuzu alın, limonun suyunu sıkarak ekleyin dilerseniz bütün atabilirsiniz.

  Son olarak maydanozları elinizle bölerek koyun bu karışımı 5 gün boyunca aç karnına içip 2 gün aralıkla 5 er gün halinde tekrarlayabilirsiniz.  Afiyet olsun.