Cevizli Su İle 5 Beden İncelin

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Cevizli Su İle 5 Beden İncelin

  Kadın erkek her yaşta ve her cinsiyette bireyin günümüz koşullarında önemli sorunlarından biri haline gelen fazla kilolar, günlük hayatımızı olumsuz yönde etkilemekte, bunun yanında psikolojik olarak da bize bakı yapmaktadır. Çağ geçtikçe yeme içme ve yaşama alışkanlıklarımız değiştiği için vücudumuzun şekli bozulmakta, fazla kilolarla baş etmek zorunda kalmaktayız. Bu kiloların bazen sebebi rahatsızlıklarımız olsa da çoğu bireyde fazla kilo olmasının nedenleri hareketsizlik, gazlı ve şekerli yiyecekler, geç saatte düzensiz yemekler olarak sıralanabilir.

   

  Cevizli Su hayatınızdan kiloları çıkarmaya karar verdiğiniz noktada bir numaralı yardımcınız haline gelecektir. Su, genç yaşıl, zayıf, kilolu ayrımı yapılmazsızın her birey için hayati önem taşıyan besin kaynaklarının başında gelir. İnsanlar yemek yemeden bir süre yaşayabilirler fakat su içmeden yaşamak mümkün değildir. Vücudun susuz kalması kilo almamıza da alt yapı oluşturduğu gibi bazı hastalıkları da beraberinde getirir. Örneğin böbrek hastalıkları, gözaltı morarmaları gibi birçok sağlık sorunun da bünyemizin susuz kalması sebep olarak gösterilebilir. Suyun b kadar ihtiyaç olmasının yanında kilo vermeye yardımcı oluğu da su götürmez bir gerçektir. Tek başına suyun faydası kadar vücutta ödem atımına yardımcı olan besinlerle tüketilmesi de çok iyi sonuçlar verecektir. Bu aşamada Cevizli Su vazgeçilmeziniz olacaktır.

   

  Ceviz diyet yapan bireyler için diyetisyenler tarafından ara öğünlerde açlık hissini azaltması için yenilmesi tavsiye edilen başlıca kuruyemiş grubu içinde yer alır. Sabah kahvaltıda yenilecek bir kaç adet cevizin hem beyin gelişimi için hem de vücut sağlığı için hayati önem taşıdığı günümüzde çok bilinen bir gerçektir. Ceviz su ile birleşince daha da lezzetli hale gelmektedir. Cevizli su hem sağlıklı hem de zayıflamaya yardımcı bir içecektir. Sabahları aç karnına tüketilen Cevizli Su vücudun ödem atımına yardımcı olduğu gibi tokluk hissi de sağlar.

  Malzemeler
  • 4 Adet Ceviz İçi
  • Büyük Bir Su Bardağı Su
  Yapılışı

  Oldukça az malzeme ile kolaylıkla hazırlanan Cevizli Su hem beyin sağlığınız hem de vücut sağlığınız için çeşitli faydalar sağlamaktadır. Gece yatmadan önce bir büyük su bardağı suyun içine atacağınız cevizler sabaha kadar özünü suyun içine bırakacaktır.

  Sabah uyandığınızda aç karnına içeceğiniz bu su ve yiyeceğiniz cevizler gün boyu tokluk hissi yaşatacaktır. Aynı zamanda bu Cevizli Su ödem atımında bir numaralı yardımcınız olacaktır.