Zayıflamanıza Yardımcı Karpuzlu Soğuk İçecek Tarifi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Zayıflamanıza Yardımcı Karpuzlu Soğuk İçecek Tarifi

  Özellikle de yaz aylarında rahatlıkla bikini ve mayo giymek isteyen kadınlar için zayıflamak ve fazla yağlardan kurtulmak oldukça nemli bir detaydır. Sizlere bu konuda yardımcı olacak ve yaz aylarının en leziz soğuk içecekleri arasında yer alacak olan zayıflamanıza yardımcı karpuzlu soğuk içecek tarifi sizlerledir. İçeriği oldukça basit olan ve malzemeleriyle dahi lezzetli olduğunu gözler önüne sermekte olan bu içecek hem yaz aylarında hem de kış aylarında sizleri kendine bağlamaya hazır bir tarife sahiptir.

  Zayıflamanıza yardımcı karpuzlu soğuk içecek tarifi karpuzun yanı sıra içerisinde limon, krema ve buz küplerine de yer veriyor. Bu malzemelerin birleşmesiyle ortaya çıkan enfes karışım hem zayıflamanıza yardımcı oluyor hem de yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında doğal bir içecek içmenize olanak sağlıyor. Karpuzların, limon küplerinin, krema ve buz küplerinin birleşiminden ortaya çıkan bu doğal frozen tam olarak damak tadınıza uygun olacak ve yazı çok daha ferah geçirmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

  Malzemeler
  •         4 dilim çekirdeksiz karpuz
  •         Yarım limon suyu
  •         4 küp buz
  •         Yarım paket krema ya da krem şanti
  Yapılışı

  Enfes bir lezzete sahip olan ve damaklarınızda dağılarak zayıflamanıza yardımcı karpuzlu soğuk içecek tarifi en sevdiğiniz içeceklerden biri olacaktır. Karpuzların eşsiz tadı, limonun yoğun ekşisi, buzların ferahlatıcı etkisi ve kremanın yoğunluğu ile birleşen tatlar sizlere leziz bir karışım vaat ediyor.

  Kolaylıkla kilo verdiren, bağırsak ve sindirim sistemini temizleyen ve düzenli çalışmasına olanak sağlayan, her zaman yağ yakıcı rolü ile bilinen bu buz gibi içeceğin yapılışı oldukça basittir. Karpuzları, limon suyunu ve kremayı rondodan geçirdikten sonra buz küpleri üzerine dökünüz ve afiyetle tüketiniz.