Yeşil Kahve Tarifi ile Kilo Verme

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Yeşil Kahve Tarifi ile Kilo Verme
  1
  kişilik
  4
  dakika
  5
  kalori/prs.

  Yeşil Kahve ile Kilo Verme; Son zamanlarda ilgi çeken ürünlerden biriside kurutulmuş kahvenin ham halde olduğu ve hiçbir işlemden geçmediği yeşil halidir. Yeşil kahve olarak bilinen bu ürün oldukça yararlıdır. Amerika ve Avusturalya’da çok fazla kullanılan bu ürün insanların kilo vermesine çok büyük katkılar sağlamaktadır. Öyle ki bu kahveyi düzenli olarak tüketerek istemediği kilolardan kurtulmuş olan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu ürünle ilgili olumlu yorumlarda aynı oranda giderek çoğalmaktadır. Ürünün kilo verdirmesin deki en büyük etkisi yağ yakmasıdır. Vücutta istenmeyen yağları yakarak çok daha hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Normal kahve ile aynı olan bu ürünün kahveye göre daha işlevsel bir özelliğe sahip olmasının ana nedeni ise herhangi bir işlem görmemiş olmasıdır.

  Green Coffee olarak bilinen bu ürünün sağladığı yararlar çok fazladır. Kilo verme konusunda oldukça başarılı olan bu ürün aynı zamanda iştahı kontrol altına alma konusunda da oldukça iyidir. Eğer iştahınıza dur diyemiyorsanız ve yemek yediğiniz halde hala kendinizi aç hissediyorsanız bu kahveyi denemeniz gerekir. Çünkü bu kahve iştahı kesmekte birebirdir. Uzmanlarda bu konuda pek çok hastasına bu ürünü tavsiye etmektedir. Ayrıca üründeki kafein miktarı da oldukça azdır. Normalde bildiğiniz gibi kurutulmuş kahvelerdeki kafein oranı oldukça yüksektir. Fakat bu kahve herhangi bir işlemden geçmediği için kafein oranı daha azdır.

  Zayıflatan kahve olarak bilinen bu kahvenin en güzel özelliklerinden biriside hiçbir yan etki içermiyor olmasıdır. Çoğu insan bu tarz ürünlere karşı biraz ön yargı ile yaklaşmaktadır. Fakat bu üründe sağlığınıza zarar verecek hiçbir etki söz konusu değildir. Fakat tabi ki de her yiyecekte olduğu gibi çok fazla tüketirseniz bu bünyenize göre size zarar verebilir. Bu yüzden çok fazla tüketmekten kaçınmaya çalışmanız tavsiye edilmektedir. Ürünün oldukça beğenilen özelliklerinden bir diğeri ise sindirimi kolaylaştırmaktır. Yani yediğiniz yemekleri sindirirken zorluk çekiyorsanız, bu ürün sayesinde artık bu durumdan kurtulabilirsiniz. Kısacası ürün beslenmenizi düzene sokma aşamasında oldukça yararlı olan bir üründür. Tat olarak da kurutulmuş kahve ile neredeyse aynıdır.

  Malzemeler
  • 1 yemek kaşığı taze öğütülmüş yeşil kahve
  • su
  Yapılışı

  Türk kahvesi gibi yapılan yeşil kahve tarifimizde 1 yemek kaşığı kahveyi cevze içine koyun ve içine su ekledikten sonra 4 dk pişirin. Bir süzgü yardımı ile süzdükten sonra sıcak bir şekilde tüketin afiyet olsun. Unutmayın kilo vermek için dünde en az 2 fincan içmelisiniz.