Mucizevi Çay Karışımı İle Zayıflayın

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Mucizevi Çay Karışımı İle Zayıflayın

  Çalışma hayatımızın düzensiz olduğu bu dönemlerde pek çoğumuzun ortak sorunu fazla kilolarımız, günümüzde fazla kilo sorunu tartışması eskilere oranla iki kat arttı, Bizim içinde bulunduğumuz kuşak fazla kilo almak için oldukça müsait. Çünkü büyüklerimize oranla daha fazla hazır yiyecek ve içecek tüketiyoruz.

  Herkes her dönem fit bir görünüme sahip olmak ister ama bazı zamanlar vardır ki o zamanlardaki görüntümüz biçim için her zamankinden daha önemlidir. Bu zamanlar mezuniyet günlerimiz, yaş günlerimiz, en önemlisi evlilik günümüz. Her ne kadar erkekler kilo problemini kadınlar kadar abartmazlarsa da iyi bir görünüm için kadınlara oranla spor salonunda daha fazla zaman geçirirler. Erkek ya da kadın fark etmeksizin fazla kilolardan kurtulmak isteyen herkesi için çok önemli ve işe yarar bir çay karışımı olan mucizevi çayı herkesin demesi gerekir.

  Yeşilçay, biberiye, funda yaprağı gibi bitki çaylarından oluşan bu çay zayıflama sürecinde en büyük yardımcınız olacaktır. Uzmanlar, spor eğitmenleri herkes bitki çaylarının kilo vermedeki öneminden bahseder. Mucizevi çay tarifi içinde bulundurduğu bütün bitkileri ile tek tek fayda sağlar. Her aktardan kolaylıkla bulup alabileceğiniz Mate Çayı, Yeşil Çay, Taze Mısır Püskülü, Biberiye ile hazırlayacağınız mucizevi çay tarifi düzenli kullanımda birkaç beden incelmenizi sağlayacaktır.

  Malzemeler
  • Mate Çayı
  • Yeşil Çay
  • Mısır Püskülü
  • Biberiye
  • Su
  • Limon

   

  Yapılışı

  Bir çaydanlık, ya da büyükçe bir cam sürahiye önceden kaynattığımız birkaç dakika beklettiğimiz suyu koyuyoruz. Çayın iyi demlenmesi için suyun sıcaklığının 100 dereceden düşük olması gerekmektedir bu yüzden direk kaynar suyu korumuyoruz.

  Bu bitki çaylarını suyun içerisine koyup 10 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz. Daha sonra bir süzgeç yardımıyla süzdüğümüz çayımıza isteğe bağlı olarak limon ilave edip tüketebiliriz. Mucizevi Çay karışımını sabaha kahvaltıda, öğlen yemekte ya da günün dilediğini saatinde dilediğiniz yerde içebilirsiniz.