Elma Tarçın İçeceği

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Elma Tarçın İçeceği
  5
  kişilik
  15
  dakika
  45
  kalori/prs.

  Son zamanlarda zayıflama hapları ve ilaçlarının piyasada olması sağlığı olumsuz yönde tehdit etmektedir. Sayısız insan bu ilaçlara hem çok fazla para vermekte hem de oldukça zarar görmektedir. Bunun yerine doğal yollar ile zayıflama yolu tercih edilmelidir. Bu sayede hem sağlığınız korunmuş olacak hem de oldukça kolay yoldan zayıflama imkanı bulabileceksiniz. Bunun için önerilen içeceklerden biri de zayıflatan elma tarçın içeceğidir. Bu içecek sayesinde artık hızlı kilo verebilmek oldukça mümkün hale gelmiştir. Hem sağlıkla hem de hızla kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hemen bu çayı tüketmektir.

  Zayıflatan Elma Tarçın İçeceği Kalorisi

  Günümüzde artık kalori hesabına göre yemek yiyip içecek içilmektedir. Zayıflatan elma tarçın çayı kalorisi 45 kcal olarak ölçülmektedir. Faydaları ise oldukça fazladır. Özellikle de C vitamini açısından oldukça zengin bir çaydır. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan kalsiyum, fosfor ve demir sayesinde zengin bir vitamin deposudur.

  Bu malzemeler genel olarak kolay bulunan her evde olabilen malzemelerdir. Bu sayede aktar aktar dolaşmanıza gerek kalmadan kolaylıkla karşımı hazırlayabileceksiniz. Böylelikle hızlı kilo verme yöntemlerinize bu içeceği dahil edebileceksiniz. Eğer sizler de kısa yoldan ama sağlıkla zayıflamak istiyorsanız o halde doğru yoldasınız. Bu içecek sayesinde birçok faydadan da yararlanabilecek ve vücudunuzu yenileyebileceksiniz.

  Malzemeler

  Zayıflatan Elma Tarçın İçeceği Malzemeleri : Zayıflamak isteyenlerin başvurduğu yollardan biri olan zayıflatan elma tarçın içeceği malzemeleri şöyledir:

  • 2 adet yeşil elma
  • 1 çubuk tarçın
  • 1 tane greyfurt
  • 1 tane limon
  • 1 tatlı kaşığı (taze öğütülmüş) karabiber.
  Yapılışı

  Zayıflatan Elma Tarçın İçeceği Tarifi ; Zayıflama çayları, ilaçları ve tıbbi yöntemler ile sağlığınıza zarar vermektense sizler de zayıflatan elma tarçın içeceğini kullanarak kilo verebileceksiniz. Zayıflatan elma tarçın çayı tarifi şu şekildedir: 3 litre suyu tencerede kaynatın. İçerisine limon, greyfurt ve elmayı 3’e bölerek atınız. Biraz kaynadıktan ve meyveler yumuşadıktan sonra diğer malzemeleri de içerisine ilave ediniz. Bu içecekten yemeklerden yarım saat kadar önce 1 bardak tüketiniz. Böylece metabolizmanız oldukça hızlı çalışacak ve hızlı kilo verme yöntemini sağlamış olacaksınız.