Mucizevi Zayıflatan Tarçınlı Su Tarifi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Mucizevi Zayıflatan Tarçınlı Su Tarifi

  Günümüz koşullarında çalışma saatlerimizin uzun olması, koşulların kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği gibi öğünleri zamanında yememize elverişli olması, çoğumuzun oturarak hareket etmeden bilgisayar başında çalışmak durumunda kalmaktan kaynaklı olarak kilo artışımız olmaktadır. Belli yaşlarda kilo artışını normal kabul etsek de yaşımız ilerledikçe metabolizmamızın daha yavaş çalışır hale gelmesi kilo verme oranımızı olumsuz etkilemektedir. Mucizevi zayıflatan tarçınlı su tarifi ile sizde zayıflamayabilirsiniz.

  Hepimiz almış olduğumuz bu fazla kilolardan en kısa zamanda kurtulabilmek için çeşitli yöntemler denemekteyiz. Bunu bazen kimyasal yolarla, bazen doğal yollarla, bazen diyet, bazen spor yaparak uygularız. Kilo problemi çok ileri seviyelere ulaşan insanlarda günlük hayattaki işlevlerini yerine getirememe durumu meydana geldiğinden bu bireyler bu kilolardan kurtulmak için cerrahi operasyonlar bile denerler.

  Fazla kilolardan kurtulmak için tabi ki her zaman tek başına bir yöntem yeterli olmamaktadır. Ama doğal yollarla, doğal gıdalarla hazırlanan sıvılar her daim kilo verme macerasında her bireye yardımcı olmuş ve olumlu sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Bunların başında olmazsa olmazımız bazı gıdalarla hazırlanan sular vardır. Mucizevi zayıflatan tarçınlı su tarifi en büyük yardımcınız olur. Tarçın içinde bulundurduğu besin değerleri dolayısıyla şeker oranınızı dengeler ve ihtiyacınız olan şekerin doğal yoldan vücudunuza girmesini sağlar.

  Malzemeler
  • 6 Bardak Su
  • 5 Adet Çubuk Tarçın
  • İsteğe göre bir miktar kök Karanfil, Zerdeçal, Zencefil
  Yapılışı

  Evde kolaylıkla bulacağımız malzemelerden hazırlayacağımız bu mucize içecek oldukça az zamanda ve kolaylıkla hazırlanabilir. Geniş bir kaba aldığımız suyumuzu Tarçın ile 10 dakika kaynatıp, Kaynadıktan sonra isteğe göre koymak istediğiniz malzemenizi ekleyerek soğutup dilediğiniz saatte tüketebilirsiniz.

  Tek başına hiçbir ürün ya da yöntem bizi dilediğimiz kiloya ulaştırmaz, fakat su  zayıflamada çok önemli bir unsurdur ve doğru ürünlerle karıştırılırsa hem yemek yeme oranımızı düşürür hem de vücut sağlığının bozulmasına engel olur. Yediğimiz gıdalara dikkat ederek hayatımıza bu suyu ve hareketi dahil edersek sağlıklı bir görünüme kavuşmamak için hiçbir sebebimiz kalmayacaktır.