Naneli Kahve Nasıl Yapılır?

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Naneli Kahve Nasıl Yapılır?

  Havalar soğuduğunda, nefis bir kahve içeceği ile ısınmaktan daha iyi bir şey yoktur. Ona biraz nane katın ve ısınan ve şenlendiren bir içecek için. Endişelenmeyin soğuğu cesaretlendirmek zorunda kalmazsınız ve hoş bir içeceğin tadını çıkarmak için Starbucks’a yönelmeniz gerekmez. Her gün kendi evinizin rahatlığında, kolayca yapabileceğiniz birkaç çeşit nane kahve içeceğini deneyin.

  Malzemeler

  1 bardak (200 g) şeker

  1 bardak (240 mL) su

  1 çorba kaşığı (15 mL) vanilya özü

  Yarım ve yarı, krema veya süt

  Nane özü

  Sıcak kahve

  Yapılışı

  Şeker Ve Suyunuzu Bir Tencerede Kaynatın Ve Vanilya Özünü Ekleyin

  Başlamadan önce, bu tarif için kullanacağınız bir dizi vanilya şurubu yapacaksınız. Sudaki şekeri tamamen çözünene kadar su ve şekeri soba üzerinde ısıtın. Vanilya özütünüzü ekleyin. Ardından vanilya şurubunuzu kapaklı bir kavanoza dökün.

  Vanilya Şurubu Ve Nane Özünü Kahvenize Ekleyin

  İhtiyacınız olan vanilya şurubunun miktarı tamamen sizin zevkinize bağlıdır. Biraz dökün, tadın ve gerektiği şekilde düzeltin. Ardından, küçük bir miktar nane özü ekleyin. Şişeden kazara çok fazla su içmemesine dikkat etmek için kapağa bir veya iki damla koyun. Biraz nane özü uzun bir yol kat eder.

  Kremaya, Yarım Süt Ekleyin

  Bunlardan herhangi biri nane kahveniz de lezzetli olacak. Genellikle kahveye koyduğunuz kadar ekleyin veya karıştırın. Nefis, kolay, nane kahvenin tadını çıkarın!