Sizi Mutlu Hissettirecek Atom İçecek Tarifi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Sizi Mutlu Hissettirecek Atom İçecek Tarifi

  Süt kemik gelişimi için günlük en az iki bardak tüketilmesi gereken bir içecektir ki sütün insan sağlığı için önemi doğduğu günden başlar. Bebekler için bile ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenilmesi önerisi verilirken, çocuklar için gelişimlerini tamamlatan içecek olarak, gençler için kemik gelişimi,, sağlığı için, yaşlılar için kemik erimesini önlemek için derken her yaşta birey için süt vazgeçilmez bir içecek olmuştur.

  Sizi mutlu hissettirecek atom içecek tarifi süt, muz, bal ağırlıklı hazırlanan bir sütlü içecek olduğu için bal ve sütün karışımı size daha sağlıklı ve zinde olmanız konusunda yardımcı olacaktır. Atom’un içerisinde yer alan süt kemik gelişiminizi, uyku düzeninizi, gün içinde sağlıklı ve dinç olmanızı sağlarken, muz ve bal şeker oranınızı dengeleyip tatlı krizleri yaşamanıza engel olur, kan şekeri oranını düzenler. Sabah kahvaltısını düzgün yapamadığınız zamanlarda Atom İçeceğini tüketmek sizin için kahvaltı kadar besleyici olacaktır. Günün her öğününde dilediğini miktarda tüketebileceğiniz bu içecek sağlıklı, ve dinç olmanızı sağlayacaktır.

  Malzemeler
  • 2 Bardak Günlük Süt
  • 1 Adet Büyük Muz
  • 1 Adet Kivi
  • 2 Tatlı Kaşığı Nutella
  • 2 Tatlı Kaşığı Bal
  Yapılışı

  Süt, mal ve taze meyvelerin sağlık için faydasının tartışılmaz boyutta olduğu bu içeceği istediğiniz saatte istediğiniz yerde çok kolaylıkla hazırlayabilir ve dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz.

  Yapmanız gereken tek şey bütün malzemelerinizi bir kap içine almak, el robotu ya da blender yardımıyla bütün bu malzemelerinizi homojen hale getirip hazırlamak. Bu sağlıklı içeceği kendiniz dilediğiniz gibi tüketebilir, misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Tarçın sevenler için bu lezzeti denemek de hoş bir lezzet olacaktır. Şimdiden afiyet olsun.