Doğal Koku Giderici Detoks Suyu

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Doğal Koku Giderici Detoks Suyu
  1
  kişilik
  15
  dakika
  175
  kalori/prs.

  Nar suyu, Pancar ve Portakal ve Greyfurt ile vücudunuzdan gelen kötü kokuları gidermek için sizlere hazırladığımız tarifimiz. Daha önce internetde yaptığım araştırmalarım sonu bu tarife rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim. İçerisindeki Nar, kırmızı pancar, portakal ve greyfurt ile doğal detoksifikasyon suyu hazırlayacağız. Bu meyveler bildiğiniz üzere kış aylarında en çok bulunan meyve ve sebzelerdir. İnanılmaz derecede güzel tada sahip ve doğal detoksifikasyon suyu hazırlamamızda bizlere yardımcı olacaklar. Yaptığımız meyve suyu inanılmaz derecede keyifli ve kilo vermemize yardımcı olmasının yanında antioksidanlar açısından zengin bir meyve suyudur gelelim tarifimize.

  Malzemeler
  • Daha hızlı olması için 500 ml nar suyu
  • 1 adet greyfurt
  • 1 adet portakal
  • 1 adet orta boy kırmızı pancar
  • Serçe parmak büyüklüğünde taze zencefil
  Yapılışı

  Öncelikle blendermızı alıyoruz ve içine soyulmuş greyfurt kare kare doğrayıp ekliyoruz,üstüne portakalı kare kare doğrayıp ekliyoruz. Kırmızı pancarı soyu yarısını ufak parçalar halinde blender içine ekliyoruz. Üstü nede ince dilimlenmiş zencefilleri ekledikten sonra tarifimiz hızlı olsun diye aldığımız nar sunu ekliyoruz. Blendırımızı çalıştırıp meyve parçacıkları kayboluncaya kadar döndürüyoruz.

  Bir kap üstüne koyduğumuz süzgü ile hazırladığımız içeceğimizi süzüyoruz, mevye sıkma makinası olmadan hızlı bir şekilde detoks içeceğimiz hazır ve afiyet olsun.