Alkali Yeşil Detoks

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Alkali Yeşil Detoks
  3
  kişilik
  1
  dakika
  10
  kalori/prs.

  Alkali yeşil detoks tarifimizle fazla kilolarınızdan arınırken hem de toksinlerden atmanın vakti geldi. Uzmanlar fiziksel ve bedensel olarak temizlenmek için yıl da bir sefer yaşadığınız çevrenin toksinlerine göre en az 5 gün süren detoks programlarını uygulamanız yönünde. Uygulayacağınız program bedeninizde biriken kötü niyetli toksinlerden arınmanızı sağlarken yanında zihninizi arındırması da mümkün. Detoks programlarına sağdık bir şekilde diyetlerinizde uyacak olursanız kuş gibi hafiflemeniz mümkün. Çünkü şimdi tarifini verdiğimiz program sayesinde bayanlarda 1 haftada ortalama 4, baylarda ise 6 kilo vermeniz mümkün olacaktır.

  Alkali dengesi nedir? Kanımız 7,34 PH değerinde çalışmak zorundadır ve bu yüzden vücudumuz dengeyi sürekli korumak için vücuda besinlerle giren asitleri direk alkaliye çevirmektedir. Çay, kahve, kola, süt, şeker, et asitli gibi besinler alkaliye çevirmek için yeterli besin almaz iseniz vücudunuz kemik ve dişlerinizden kalsiyum çalar ki buda hiç istenmeyen hastalıklara yol açar.

  Alkali yeşil detoks sayesinde vücut için gerekli kalsiyumu vermektedir ayrıca vücut enerjisi arttırılarak vücutta biriken toksinlerin atılması sağlanmaktadır. Yeşil detoks sayesinde kilo verebilirsiniz. Ayrıca alkali yeşil detoks sayesinde sabahları daha dinç uyanabilirsiniz.

  Malzemeler

  Alkali Yeşil Detoks Malzemeleri

  • 3 yaprak çiğ karalahana
  • 1 avuç maydanoz
  • Yarım yeşil elma
  • 1 kereviz sapı
  • 1 küçük salatalık
  • 1 parça soyulmuş zencefil
  Yapılışı

  Alkali Yeşil Detoks Hazırlanışı

  Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağı yardımıyla sıkın. Ardından hazır hale gelen detoks içeceğinizin üstüne limon sıkarak tüketin.