Grip Önleyici Nar Çayı

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Grip Önleyici Nar Çayı
  1
  kişilik
  5
  dakika
  78
  kalori/prs.

  Grip Önleyici Nar Çayı tarifimiz ile mevsimsel hasalık olan üst solunum yollarında meydana gelen Influenza A, Influenza B ve Influenza C virüslerin sebep olduğu hastalığın bitkisel tedavi yönteimini sizlerle paylaşacağım. Unutmayın ki hastalık öncelikle bakteriyel bir hastalık olmadığı için antibiyotik benzeri ilçalarla tedavisi mümkün değildir. 2-3 gün boyunca yüksek ateşede sebep olan grip hastalığı nezlinde domuz gribi 5 gün içersinde gerileme göstermedetdir. Nadiren 2 haftaya kadar uzayabilmekte olan grip hastalınığı bu süreyi kısaltmak için bitkisel tedavi yöntemlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bazen gribin seyrine göre ve vücut direncinizde düşeme göstermektedir.

  Grip Önleyici içecek tarifimizdeki Nar Çayı antioksidan özelliği sayesinde kış aylarında gribe karşı koruma etkisi göstermektedir. C vitamini açısından oldukça zengindir. Nar suyuyla çay hazırlayabileceğiniz gibi nar kabuklarıyla da çay hazırlayabilirsiniz.

  Nar Çayının Kalorisi

  100 gram narın kalorisi 78’dir.

   

  Malzemeler
  • 3-4 adet kurtulmuş nar kabuğu
  • 1 su bardağı sıcak su
  Yapılışı

  Nar Çayının Hazırlanışı; Nar kabuklarını sıcak suyun içerisinde atarak kaynatın ardından nar kabuklarını süzerek içime hazır hale getirebilirsiniz.