Bu içecekle yağlarınıza Veda Edin

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Bu içecekle yağlarınıza Veda Edin

  Fazla kilolarımız yaşantımızın her döneminde bizi zorluklarla karşı karşıya bırakmaktadır. Özellikle günümüzde artık yeme içme alışkanlıklarımızın değişmesi, çalışma koşullarımızın öğünleri atlamamıza ya da öğünlerde saat değişiklikleri yaratması düzensi beslenmenin sonucu olarak vücudumuzda yağların birikmesine sebep olmuştur. Sağlık durumumuz, yaşımız her zaman diyet yapmaya uygun olmayabiliyor. Fakat bu detoks suyunuz herkes tüketebilir.

   

  Size anlatacağımız bu içecek yaşınız, kilonuz, çalışma koşullarınız ne olursa olsun hem zaman açısından hazırlanışı ve tüketimi açısından herkese uygun bir içecektir. Bu detoks, içinde bulunan limon, zencefil, maydanoz ve salatalık ile hem size sağlıklı bir kilo verme süreci sunacak hem de herkesin rahatlıkla tüketebilmesini sağlayacaktır.

   

  Bu muhteşem detoks içinde bulunan yer alan Maydanoz hem cilt sağlığınız hem de yağ yakımında bir numaralı yardımcınız olacak. Limon bildiğiniz üzere her yemeğe, her içeceğe yakışan ve yağ yakımına yardımcı olan bir besindir. Salatalık sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir vücut için, içinde bulundurduğu antioksidanlar ve doğal su ile herkesin her mevsim tercih ettiği bir sebzedir. Zencefile gelecek olursak büyüklerimiz geçmişten bu yana ölüm hariç her şeye devadır derler zencefil için. Gelin şimdi size bu müthiş lezzetli 4 yiyecek ile güzel bir detoks suyu hazırlamayı anlatalım.

  Malzemeler

  İçindekiler

  • Bir Limon
  • Yaş( Kabuk Zencefil
  • Yarım Demet Maydanoz
  • 2 Adet Taze Salatalık
  • 1 Litre Su
  Yapılışı

  Hazırlanışı

  Hazırlanması oldukça kolay ve malzemeleri bulunabilir bu detoks için öncelikle 1 litre suyumuzu uygun bir kavanoz, sürahi ya da yanımızda taşıyabilceğimiz uygun bir kaba alıyoruz.

  Bu suyun içine limonumuzu birkaç parçaya ayırıp atıyoruz, daha sonra salatalıklarımızı yıkayıp, soymadan bir kaç parça halinde ilave diyoruz. Zencefilimizi soyup karışımızın içine atıyoruz. Son olarak daha önceden yıkayıp ayıkladığımız maydanozlarımızdan 10 adet kadar suyumuza ilave edip, geceden sabah kadar ya da sabahtan öğlen gün içine kadar bu suyun malzemelerimizle bütünleşmesini sağlıyoruz. Hazırlanan suyumuzu istediğiniz öğün, istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.