Sebze Atom İçecek Tarifi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Sebze Atom İçecek Tarifi

  Fazla kilolar kişilerin hayatının her alanında olumsuzluklara sebep olur. Günlük işlerden tutun da taki görünmeyen Kalp, Damar tıkanıklığı gibi önemli ve ciddi hastalıkları da tetikler. Bütün bu olumsuz durumlar bireylerin psikolojik olarak da zayıflamasına sebebiyet verir. Fazla kilolu gençler arkadaşları tarafından dışlandıklarını düşündükleri için okul hayatında, sosyal hayatlarında başarısız olurlar. Aynı şekilde genç kızlar fazla kiloları yüzünden çirkin göründüklerini düşünürler çünkü fiziksel olarak görüntülerini beğenmedikleri için giydikleri kıyafetleri kendilerine yakıştırmazlar.

   

  İlerleyen yaşlarda da fazla kilolar bireylerin sağlıklarını ve günlük hayatlarını tehdit ederler örneğin yaşlı ve çok fazla kilolu biri için hareket etmek oldukça zor olacaktır, bunun sonucunda ise hareketsizlikten kaynaklı olarak kalasları tembelleşecek vücut kendini bırakacaktır. Zamanında alınan bazı önlemler bütün bu olumsuzlukları yok etmeye yardımcı olabilir. Sebze Atomu içeceği içinde bulundurduğu sebzelerle hem sağlıklı hem de fit bir vücuda kavuşmanızı sağlayacaktır.

   

  Güzellik ve düzgün bir fizik için bugüne kadar oldukça yöntem deneyen kişiler için her yöntemden farklı bir karışım ile sizlere kilo vermede yardımcı olacak Sebze Atomu hazırlayacağız. Bugüne kadar uyguladığınız ve duyduğunuz bütün tariflerden farklı olan bu tarif size zayıflamanız konusunda oldukça yardımcı olacak.

  Malzemeler
  • 3 Kabak
  • 3 Kabak
  • 1 Avuç Brokoli
  • 1 Avuç Maydanoz
  • 1 Orta Boy Soğan
  • Yarım Limon Suyu

   

  Yapılışı

  Her mevsim bulunabilen taze sebzelerden hazırlanan Sebze Atomu herkes tarafından çok sevilecek ve tüketilecektir. 3 kabak, 3 kabak, 1 avuç brokoli, 1 avuç maydanoz, 1 orta boy soğan, bu malzemeleri alıp bir miktar suda haşlıyoruz.

  Ardından haşlanan sebzelerimizi suyu ile beraber mutfak robotundan ya da blenderden geçiriyoruz. Daha sonra limon suyunu ekliyoruz. Limon suyunu eklediğimiz Sebze Atomu karışımını bir kez daha karıştırıp sıcak ya da soğuk tüketebilirsiniz.

  Afiyet olsun.