Avokado Suyu Nasıl Yapılır?

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Avokado Suyu Nasıl Yapılır?
  2
  kişilik
  5
  dakika
  220
  kalori/prs.

  Tereyağlı armut veya timsah armudu olarak da bilinen avokado, vücuttaki kolesterol seviyelerini azaltan özelliklere sahip olduğu kabul edilen bir meyvedir. Sizler için kesinlikle lezzetli bir içecektir. Tarif için aşağıda belirtilen ve özleminizi gidermeye başlamak için yazımızı okumaya devam edin.

  Malzemeler

  1 Adet Olgun Avokado

  1 Bardak (236 Ml) Soğuk Süt

  15 Gram Şeker Veya Bal (İstenirse)

  Yapılışı

  Avokadoyu Kes Ve Posadan Çıkar

  Avokado’yu kolayca kesmek için; bıçağı alın ve avokadoyu yarı dikey olarak kesin. İki tarafı birbirinden ayırın, çukuru içeriye doğru itin. Bir kaşık ya da bıçakla, çukuru çıkarın. Bir kaşık alın ve içerideki her şeyi çıkar.

  Bir Karıştırıcıda Avokado Veya Diğer Herhangi Bir Meyve İstiyorsanız Ekleyin

  Şeker veya bal kullanıyorsanız, şimdi de ekleyin. Suları akan ve tatları birleştirmek için hızlı bir koşuşturma verin.

  Mümkünse süt ekleyin. İçeceğin kalınlığı üzerinde tam kontrol istiyorsanız; daha fazla smoothie veya daha çok meyve suyu gibi içmek isteyebilirsiniz. Avokado’nun doğal kalınlığı tüm kıvam spektrumunu açar. Küçük bir miktar ekleyin, karıştırın ve daha fazla eklemek isteyip istemediğinize karar verin. Bir kaşıkla tadına bakabilirsiniz.

  Karışımı Tamamlayın, Garnitür Ve Soğutun

  Doğru tutarlılığı bulduktan sonra, her şey tamamen birleştirilinceye kadar karıştırın, tümüyle tek bir görünüm elde edin. Kalbinizin arzu ettiği her şeyle süsleyin – belki bir dilim ananas veya çırpılmış krema üzerine ekleyebilirsiniz.