Tropikal Detoks Tarifi

 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Tropikal Detoks Tarifi
  1
  kişilik
  2
  dakika
  78
  kalori/prs.

  Detoks içecekleri organik ve bitkisel bir çaydır. Bu nedenle detoks içecekleri içeriğinde bulunan doğal bileşenlerin en kaliteli olanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Detoks içeceklerinin lezzeti de oldukça iyi olduğu için rahatlıkla içilebilmektedir. Detoks içecekleri sayesinde vücutta bulunan tüm organlara fayda sağlanabilmektedir. Detoks içeceği sağlığa oldukça faydalıdır. Vücudun kendini temizlemesini ve yenilemesini sağlayan detoks içeceğinin içeriği sayesinde vücudunuza katkı sağlamaktadır. Detoks içeceklerinin faydaları saymakla bitmez. Vücutta biriken toksinlerden arınmayı sağlayan detoks çayının sağlığa faydası ve lezzetli bir içecek olması nedeniyle çok sık kullanılır hale gelmiştir.

  Tropikal Detoks Smoothie

  Tropikal detoks smoothie sayesinde sıcak havaların etkisinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bu soğuk içecek sayesinde vücut sıcaklığını düşürebilirsiniz. Taze meyvelerle hazırlanan tropikal detoks smoothie sayesinde vücuttaki toksinlerin atılması sağlanmaktadır.

  Malzemeler

  Tropikal Detoks Smoothie Malzemeleri

  • 1 fincan donmuş muz
  • 1 fincan dondurulmuş ananas
  • Yarım su bardağı su
  • Yarım çay kaşığı zerdeçal
  Yapılışı

  Tropikal Detoks Smoothie Hazırlanışı ; Tüm malzemeleri blenderin içerisine attıktan sonra pürüzsüz kıvama gelinceye kadar bekleyin. Ardından lezzetli detoksunuz içmeye hazır hale gelmektedir.